Meniu
Krepšelis

Magnetinis Durų Fiksatorius STOPPINO CLOSE

Magnetinis Durų Fiksatorius STOPPINO CLOSE
Magnetinis Durų Fiksatorius STOPPINO CLOSE
21.00€
Be PVM: 17.36€
  • : Pristatymas per 1-3 d.d.
  • Kodas: Stoppino close

Galimi pasirinkimai

“StoppinoClose” yra durų be tradicinių spynų uždarymo sistema. Dėka sistemos,  sudarytos iš dviejų magnetų, įmanoma duris laikyti uždarytas bet kokioje situacijoje nenaudojant tradicinės durų spynos ir rankenų. Be to, atidarant ar uždarant duris nėra jokių pašalinių garsų ar triukšmo. Komplekte esančios tarpinės dėka, galima reguliuoti magnetinės traukos stiprumą.

Magnetų montavimas yra ypač lengvas ir estetiškas, nes montavimo korpusai padeda magnetus pritvirtinti teisingoje padėtyje ir uždengia gręžiamos skylės kraštus.

Siekiant užtikrinti aukščiausią estetikos lygi, komplekte pateikiamos dvi klijuojamos apdailos, skirtos uždengti magnetus.
„StoppinoClose“ yra visiškai nematomas uždarius duris. Magnetai taip pat gali būti montuojami ant durų viršuje, kad būtų dar minimalistiškesnis sprendimas taip durų rėmas ir varčios šonas išlieka visiškai švarūs be matomos furnitūros.

„StoppinoClose“ gali būti naudojamas ant medinių ir aliuminio rėmų durų.

Komplektą sudaro:

– magnetų pora;

– 2 vnt montavimo korpusų;

– 2 vnt medvaržčių;

– 2 vnt klijuojamų apdailinių plokštelių;

– 1 vnt jėgos reguliavimo tarpinė;


Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Captcha
Vyriai TUPAI 3184 skirti besisukančio tipo durims (PIVOT), kurios gali būti varstomos į abi puses . Vyriai yra universalūs (tinka ..
75.00€
Be PVM:61.98€