Meniu
Krepšelis

Rankena Bumbulas NUDA LUI, Matinis Chromas

Rankena Bumbulas NUDA LUI, Matinis Chromas
Rankena Bumbulas NUDA LUI, Matinis Chromas
93.00€
Be PVM: 76.86€
  • : Pristatymas 2-3 savaitės
  • Kodas: NudLUISC

Galimi pasirinkimai

Unikali durų rankena be rozečių, sukurta minimalistiniam ir harmoningai įrengtam interjerui.

NUDA rankenos sukurtos taip, kad jas montavimas nekelia rūpesčių, nereikalauja turėti jokių instrumentų, o sumontuoti rankenas duryse užtruks mažiau nei vieną minutę. Tuo galite įsitikinti pažiūrėję šį video.

Burbulinės NUDA rankenos gali būti trijų versijų: dvipusės valdomos (valdo spynos liežuvėlį), dvipusės stacionarios (naudojama kaip traukiama rankena iš abiejų durų varčios pusių. Nevaldo spynos liežuvėlio) arba vienpusės stacionarios (gali būti naudojamos kaip baldinės, spintos durų rankenos).

Dvipusei valdomai rankenai montuoti duryse reikalinga Ø16mm diametro skylė, o vienpusei ir dvipusei fiksuotai rankenai reikalinga Ø12mm diametro skylė. Taip pat yra galimybė montuoti rankenas ir su maks. Ø25mm skyle, tačiau tuo atveju yra naudojami papildomi Ø30mm diametro apdailiniai žiedai.

Mažiau yra daugiau, NUDA yra magiška.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
Blogas Geras
Sukutis skirtas 40-60mm storio durų varčioms. WC sukučio jungiamoji ašelė yra 6x6mm. Sukutis kaip ir NUDA rankenos neturi rozečių (apdailinių žiedų), ..
35.00€
Be PVM:28.93€
Rankenos apdailinės apyraktės NUDA – papildomai komplektuojama detalė esant poreikiui uždengti didesnę nei 16mm frezuotą rankenos skylutę.Apyraktės sk..
11.00€
Be PVM:9.09€
Rakto apdailinės apyraktės NUDA PZ – papildomai komplektuojama detalė esant poreikiui užrakinti duris cilindriniu mechanizmu (šerdele).Apyraktės skirt..
13.00€
Be PVM:10.74€
WC sukutis NUDA – papildomai komplektuojama detalė esant poreikiui užrakinti duris iš vidaus (vonios, tualeto ar miegamojo durims). Išorinėje pu..
40.00€
Be PVM:33.06€
APRILE tai durų rankenų prekės ženklas, kuris atspindi universalaus grožio atgimimą. Šiuolaikiško dizaino kalba grįžtama prie harmoningų kompozicijų i..
58.00€ 80.00€
Be PVM:47.93€
WC sukutis APRILE – papildomai komplektuojama detalė esant poreikiui užrakinti duris iš vidaus (vonios, tualeto ar miegamojo durims). Išorinėje pusėje..
20.00€ 27.00€
Be PVM:16.53€